Dzień dobry!

Dzień dobry!

Witamy na polowaniu!

Dziś pierwszy dzień naszej przygody w przestrzeni wirtualnej. Niby niewiele, ale dla nas te pierwsze sekundy, minuty i godziny to przełomowy krok w nieznane. Krok, którego dotąd nie mogliśmy zrobić, bo nie byliśmy wystarczająco rozciągnięci. Od tej pory poćwiczyliśmy trochę i mamy duże szanse na uskutecznienie szpagatu. Kiedyś.

Ruszamy z platformą Art Hunting, żeby sprawdzić, jak dużo jest w Polsce nowej, dobrej sztuki, gdzieś tam jeszcze czekającej na odkrycie. Fakt, trochę egoistycznie kierujemy się tym, co podoba się NAM, a lubimy, jak na coś się przyjemnie patrzy i wyobrażamy sobie wtedy, jak uśmiechamy się do siebie, mając to i owo na ścianie. Ciągle szukamy, oglądamy i rozmawiamy po to, żebyście mogli odnajdować, przeglądać i czytać. Życzymy sobie, żeby każdy artysta, który pojawi się na naszej stronie był wyjątkowy i budził emocje, dlatego poznajemy ich na tyle, żeby móc wczuć się w to, co tworzą i przedstawiać to na kształt krótkich opowieści.

Będziemy pisać o wszystkim, co dzieje się u naszych starych i nowych przyjaciół, będziemy pomagać, doradzać i organizować. Będziemy prowadzić pośrednictwo w sprzedaży prac także po to, żeby edukować, uświadamiać i podsyłać pod Wasze drzwi trochę tej radości, którą mamy, dając artystom możliwość promocji.

Planujemy wprowadzić cykl Cudoziemców, w którym po kolei będziemy przedstawiać malarzy, ilustratorów i ogólnie pojętych twórców z przeróżnych zakątków świata po to, żeby uśmiechali się do Was, a tym samym otwierali Wam oczy na nowe, inne i nieznane.

Jesteśmy połączeniem wiedzy historyka sztuki i dziennikarsko-literackiego zacięcia. Mamy doświadczenie na rynku sztuki, w którym zawsze szukaliśmy radości, entuzjazmu i iskry. Art Hunting ma połączyć wszystkie te rozbłyski, które pragniemy łączyć w gwiazdy. Klimat na Święta jak znalazł.

Art Hunting jest dla wszystkich – dla artystów, którzy potrzebują pomocy i dla twórców, którzy chcą pochwalić się tym, co już osiągnęli. Dla miłośników przeglądania sztuki na ekranie i dla tych, którzy wolą oglądać obrazy na własnych ścianach. Zachęcamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz oraz wszystkich tych, którym przydałoby się wypełnić wnętrza pięknymi rzeczami.

Wysyłajcie nam portfolio i swoje historie, a my będziemy wychwalać Was pod niebiosa i jeszcze dalej.

Do dzieła!